1. Nanomateriały srebrnobarwne jako przejrzysty rynek dyrygentów 2017 - producenci, podaż i prognozy 2022

- Aug 15, 2017-

Globalne sprawozdanie z badań rynku na temat nanomateriałów srebrnych jako przejrzystego rynku dyrygentowego 2017 jest profesjonalnym i dogłębnym, kompletnym badaniem stanu obecnego Srebrnych Nanomateriałów jako Przejrzystego Przewodnika na całym świecie.

 

Niniejsza informacja prasowa została rozpowszechniona przez SBWire

 

Deerfield Beach, Floryda - (SBWIRE) - 08/01/2017 - Nowy raport na temat nanomateriałów srebrnych jako przezroczystego przewodnika są stosowane w różnych segmentach aplikacji, takich jak diagnoza, antybakteryjne, przewodzące i optyczne, ponieważ ma wyższe termiczne i elektryczne Przewodność, która pomaga w projektowaniu systemu. Przyjęcie srebrnego nanomateriału jest wyższe na rynku ekranów dotykowych, ponieważ ma wyższą przewodność.

 

W najbliższych latach oczekuje się, że srebrne nanomateriały będą zmierzyć ze sztywną konkurencją z innych przezroczystych przewodników, ponieważ trwają badania nad innymi materiałami stosowanymi jako przezroczyste przewody. Jednak obecnie srebrna nanocząsteczka jest jedynym przezroczystym przewodnikiem, który ma możliwości dostarczania elastyczności w zakresie wyświetlania i projektowania czujników. Funkcje te sprawiają, że segment jest segmentem generującym wyższy przychód na rynku przezroczystego rynku. Firmy opisane w raporcie to Cambrios, Carestream, Cima NanoTech, Blue Nano, Clear Jet, Saint Gobine, Seashell Technology i inny dostawca materiałów Silver Nano.

 

Uzyskaj bezpłatny przykładowy raport z nanomateriałów srebrnych jako przejrzystego rynku przewodników @ http://www.marketresearchstore.com/report/world-silver-nanomaterials-as-transparent-conductor-market-68331#RequestSample

 

Przez ostatnie kilka lat nanocząstki srebra są wykorzystywane jako składnik funkcjonalny w różnych czujnikach i produktach ze względu na ich bardzo skuteczne właściwości optyczne. Inaczej niż w farbach i pigmentach, gdzie kolory są zależne od kształtu i wielkości elementów, nanocząstki srebra są bardzo skuteczne w rozproszeniu i pochłanianiu warunków oświetleniowych. Srebro nanocząsteczki są wysoce interaktywne z lekkimi mediami, a czynniki te działają jako klucz do wzrostu rynku. Sferyczne srebro nanomateriały (SPR) są dostosowywane do maksymalnej długości fali poprzez zmianę współczynnika załamania, co jest głównym powodem coraz większego wykorzystania srebrnych nanomateriałów w systemach wyświetlania.


Para:Nanocząsteczki mogłyby pobudzać lepsze diody LED, płaszcze niewidzialne Następny:3. Synteza srebra nanocząstek przez bakterie