Rynki przewodzące atramenty 2017-2027: Prognozy, Technologie, Gracze

- Aug 21, 2017-

LONDON, 17 lipca 2017 / PRNewswire / - Dziesięć lat prognoz rynkowych podzielonych na aplikacje i materiały, krytyczne oceny aplikacji i technologii, profile firm

W 2017 r. Rynek prądów przewodzących będzie wynosić ponad 1.900 ton

 

Pobierz cały raport: https://www.reportbuyer.com/product/4727849/

 

 

 

Niniejszy raport stanowi najbardziej wszechstronny i autorytatywny pogląd na tusze 1900 tpa przewodzące i wklej rynku, podając szczegółowe dziesięcioletnie prognozy rynkowe podzielone na aplikację i rodzaj materiału. Prognozy rynkowe są podane w tonażu i wartości na poziomie atramentu.

 

Obejmuje krytyczne recenzje wszystkich konkurencyjnych tuszów przewodzących i technologii wklejania, w tym past do wypalania, PTF, pasty do cięcia laserem lub fotografii, nanocząstek, rozciągalnych farb, tuszów do form, miedzi, stopów miedzi / srebra, nanocząstek i innych . Tutaj przedstawiamy najnowsze poziomy osiągnięć / postępy, wyzwań technologicznych, kluczowych dostawców, istniejących i pojawiających się rynków docelowych oraz prognozy w stosownych przypadkach.

 

Zapewnia również szczegółową ocenę ponad 25 sektorów aplikacji. Tutaj analizujemy potrzeby / wymagania rynku, dyskutujemy na temat dynamiki biznesowej, kierownictwa rynku i trendów w zmianach technologii, konkurencyjnych rozwiązań, wprowadzania najnowszych produktów / prototypów, kluczowych graczy i prognoz rynkowych w tonach i wartościach. Rynki objęte obejmują fotowoltaiki, elektrody krawędziowe ekranu dotykowego, samochodowe (defoggerzy, czujniki obecności siedzenia, podgrzewacze siedzenia itp.), W elektronice formowania (samochodowe, domowe, etc_, elektroniczna tekstylia i elektronika użytkowa, anteny 3D i drukowanie konceptualne, EMI Shielding , Elektronika drukowana 3D, wymiana ITO (hybryda, druk bezpośredni itp.), Drukowane czujniki piezorezystancyjne, pojemnościowe i biologiczne, PCB (DIY / hobbysta, profesjonalne, nasiona i płyty), RFID (HF, UHF), drukowane TFT i pamięć , OLED i dużego oświetlenia LED, elastyczne czytniki i odblaskowe wyświetlacze, grzejniki na dużą powierzchnią (bateria, instalacja, siedzisko itp.), Pióra przewodzące, digitery i inne.

 

W raporcie pokrywamy również ponad 130 firm. Większość udostępniamy spostrzeżenia oparte na podstawowych wywiadach uzyskanych w wyniku wywiadów, wizyt, interakcji z wystawą konferencyjną, komunikacji osobistej i tak dalej. Od ponad 50 lat zapewniamy pełne profilaktyczne profile firm, w tym szczegółowy analityk SWOT i indeks IDTechEx. Firma ta dostarcza wartościowej wiedzy na temat pozycjonowania, strategii, szans i wyzwań firmy.

 

Niezrównana inteligencja rynkowa i wnikliwość

Niniejsze sprawozdanie opiera się na wieloletnich badaniach. W ciągu ostatnich pięciu lat nasi analitycy przeprowadzili wywiady z ponad 100 podmiotami z branży, odwiedzili licznych użytkowników / dostawców na całym świecie, uczestniczyli w ponad 20 odpowiednich konferencjach / wystawach na całym świecie i współpracowali z wieloma podmiotami z branży, aby pomóc im w ich strategii w kierunku tego rynek. Na przykład w zeszłym roku odwiedziliśmy 10 targów w Japonii, USA, Tajwanie, Korei, Niemczech, Wielkiej Brytanii i tak dalej, aby uaktualnić nasz raport. Wcześniej nasi analitycy odegrali aktywną rolę w komercjalizacji przenośnych past, szczególnie w przemyśle fotowoltaicznym. Równolegle z tym IDTechEx zorganizował wiodącą światową konferencję i targi na drukowanych urządzeniach elektronicznych od dziesięciu lat w Azji, Europie i USA. Te przedstawienia łączą cały łańcuch wartości z elektroniką drukowaną, w tym z wszystkimi dostawcami, drukarkami i użytkowników końcowych. Dało nam to niezrównany dostęp do graczy i najnowsze informacje o rynku.

 

W poszukiwaniu następnej wielkiej rzeczy

Przemysł przewodzący atrament wciąż poszukuje następnej wielkiej rzeczy. Negatywna presja konkurencyjna na rynkach bazowych spowodowała, że większość dostawców stara się poszukiwać nowych możliwości. Większa strategia ma teraz mieć jak największy asortyment produktów, zasiewając wiele nowych rynków, zbierając jak najwięcej informacji zwrotnych od klientów i ustanawiając sieci wartości już na wczesnym etapie. Dostawcy również teraz intensywnie obserwują siebie nawzajem, szybko wprowadzając porównywalne produkty, co prowadzi do erozji zróżnicowania. To stawia dostawców wiążących: z jednej strony chcą utrzymywać technologie w tajemnicy przez długi czas, aby je doskonalić, ale z drugiej strony, muszą je wprowadzić na rynek wcześnie, ponieważ pragną opinii klientów na nowych rynkach gdzie ani potrzeby personalne, ani potrzeby klienta są dobrze znane. Pomimo tego, branża zidentyfikowała wiele nowych obszarów aplikacji w okresie 2013-2016, ponieważ stara się odmłodzić.

 

Zmiana krajobrazu biznesu

Wielki rynek energii fotowoltaicznej będzie dobrze działał w pierwszej połowie 2017 r. Dzięki zbliżającym się marnotrawstwem w Chinach. Będzie to dobre informacje dla dostawców pasty i proszków, jednak branża będzie nadal obawiać się, że może szybko osiągnąć szczytowe zużycie srebra na tym konkurencyjnym rynku, który dostrzega tylko inkrementalne innowacje. Rynek elektrod krawędziowych z ekranem dotykowym nadal kształtuje się przez wieloletnie tendencje do zwężania osłony. Tendencja ta doprowadziła już do wprowadzenia nowych past ze wzorem i laserów laserowych do osiągnięcia współczynnika L / S wynoszącego 20/20. Takie innowacje atramentowe umożliwiły dotychczas drukowanie, aby pozostały konkurencyjne, ale branża nadal pozostaje tu zaniepokojona, że w najbliższych latach stopień rozproszenia będzie stanowić jeszcze większe zagrożenie, ponieważ L / S maleje dalej.

 

Pojawiły się nowe możliwości wzrostu

Za kulisami zainteresowanie elektroniką w formie (IME) pozostaje solidne. W rzeczywistości branża jest po sukcesie po kilku fałszywych startach. Pierwsza fala produktów jest zbliżona do wprowadzania na rynek, zwiększają się sieci wartościowe, a producenci woluminów są bardziej zaangażowani niż kiedykolwiek.

 

Liczba rozciągalnych past jest stale rośnie. Dwa lata temu tylko nieliczni dostawcy oferowali takie atramenty, ale tylko w ostatnim kwartale współpracowaliśmy z co najmniej dziesięcioma dostawcami. Wprowadza się więcej produktów na bazie tuszu na elektronice, ale woluminy są niewielkie, a łańcuch wartości jest słaby. Branża ma jednak coraz większe tempo, szukając pierwszego poważniejszego sukcesu.

 

Aerozole i inne procesy druku bezkontaktowego są obecnie głównym konkurentem na drukowanie anten i innych śladów przewodzących na obiektach 3D. Zdolność produkcyjna istnieje obecnie, zwłaszcza w Azji, a wielu dostawców materiałów kwalifikowało swoje produkty do tego procesu. Postępy handlowe są tutaj kontynuowane. Ekrany EMI pojawiają się jako nowe obszary zainteresowania. Spodziewamy się, że liczba chipów z powłoką ochronną EMI w elektronice konsumenckiej będzie szybko rosnąć.

 

Konkurencja będzie polegała na rozpylaniu i rozpylaniu atramentu, a w tuszach konkurencja będzie miała rozmiary cząstek, a tusze nano oferują cienkość, a inne oferują niższe koszty. Teraz są możliwe bezpośrednie drukowane siatki metalowe o szerokości oczek poniżej 5 m, chociaż większość prototypów nadal znajduje się w fazie pilotażowej. Niemniej jednak stanowią one długoterminowe ryzyko dla innych procesów związanych z siatką metalową w branży coraz bardziej wrażliwej na koszty. Kilka technologii srebrnych nanocząsteczkowych technologii TCF straciło siłę handlową, ale pojawiają się nowe powieści mające na celu ich miejsce. Rozwiązania hybrydowe są kontynuowane wraz z postępem handlowym w fazie stop-on.

 

W zastosowaniach związanych z przemysłem motoryzacyjnym, takich jak nadrukowane czujniki zajętości siedzenia, drukowane pojemnościowe czujniki do modułów infotainments i grzejniki siedzisk w dużej mierze będą kontynuowane. Zintensyfikowane zostaną także starania na rzecz opracowania i komercyjnego drukowania odłamków na podłożach poliwęglanowych, podczas gdy drukowane siatki metalowe dla dezodorantów okien pojawią się na mapie drogowej technologii głównych firm OEM.

 

Drukowana elektronika 3D (3DPE) pozostaje przodującą innowacją. Liczba drukarek 3DPE wzrośnie, a producenci tuszu opracują farby o niskiej temperaturze, kompatybilne z różnymi podłożami. Drukarki płyt Hobbyist / DIY będą słabiej widoczne, gdy buzz rozproszy się, podczas gdy drukarki mające na celu profesjonalne zakończenie rynku powoli wnikną w rynek. Podejście typu "seed-and-plate PCB" stanie się bardziej dojrzałe technologicznie, ale będzie zmagało się, aby znaleźć wystarczającą przewagę kosztową, aby zmusić powszechny przełącznik.

 

Drukowane wielkopowierzchniowe piece piezorezystancyjne, pojemnościowe i biosensorowe stają się jednym z największych składników większego przemysłu elektroniki drukowanej. Tutaj atramenty są używane jako drukowane szyny i połączenia międzysieciowe. Pomimo poprawy technologii, wydrukowany tranzystor i pamięć pozostaną w poszukiwaniu aplikacji. Specjalne formuły do drukowanych połączeń międzysieciowych na elastycznych czytnikach elektronicznych i elastycznych wyświetlaczach będą miały niewielki wysięg w perspektywie krótko- i średnioterminowej. DuŜa tablica diod LED wykonana z nadrukiem powoli zacznie wchodzić na rynek, mimo Ŝe konkurencja z FPCB pozostaje wciąŜ, podczas gdy głównym wyzwaniem będzie opracowanie i sprzedaż końcowych produktów oświetleniowych.

 

Istnieje wiele innych zastosowań, które opracowywane są dla pasty przewodzącej, którą szczegółowo omawiamy w naszym raporcie. Przykłady obejmują ogrzewanie, akumulatory i nagrzewnice, okna selektywnie wybierające częstotliwość i wiele innych. Nikt nie chce pozostawać w tyle Te rynki stanowią jednak przyszłe możliwości wzrostu. Zgodnie z tym, jak pokazano poniżej, IDTechEx Research prognozuje, że te nowe sektory wzrosną do poziomu prawie 400 miliardów dolarów na rynku do 2027 roku. Statek płynie teraz i nikt nie chce pozostać w tyle. Dlatego firmy obecnie przydzielają zasoby, iterują formulacje i rozwijają komercyjne ekosystemy. Dlatego przewodzący biznes z tuszem znowu żyje.


Para:Zwiększeniem zastosowania nanocząsteczek srebra w opiece zdrowotnej przyciąga popytu Następny:Nanocząsteczki mogłyby pobudzać lepsze diody LED, płaszcze niewidzialne