Współpraca w zakresie badań i zastosowań drukowanych elektroniki

- Mar 15, 2017-

51.jpg

DuPont Electronics & Communications ( DuPont ) i Holst Center ogłosiły trzecie rozszerzenie udanej wieloletniej współpracy, która koncentruje się na zaawansowanych materiałach dla przemysłu elektroniki drukowanej. Jako pełny partner w programie Printed Electronics firma DuPont będzie uczestniczyć w nowych materiałach i próbach badawczych adresowanych do aktywnych projektów firmy Holst w dziedzinie elektroniki użytkowej, elektroniki w formie elektronicznej, elektroniki użytkowej i opieki zdrowotnej.


"Cieszymy się, że rozszerzymy naszą współpracę z Holst Center , kontynuując współpracę nad rozwojem nowych rozwiązań w zakresie drukarek elektronicznych", powiedziała Kerry Adams, menedżer ds . Rynku elektroniki drukowanej, DuPont . "Oprócz rozwijania technologii, współpraca zapewnia nam cenne spojrzenie na potrzeby i wymagania innych partnerów firmy Holst, w tym użytkowników końcowych i dostawców sprzętu, umożliwiając otwarte innowacje i przyspieszenie rozwoju produktu i aplikacji".


W następnej fazie kładzie się nacisk na współpracę nad opracowaniem i testowaniem kompletnych systemów materiałów uzupełniających oraz pomyślnym tworzeniu roboczych demonstrantów i prototypów, a opracowanie produktów komercyjnych jako ostatecznego celu. W szczególności współpraca będzie koncentrować się na drukowanych i drukowanych atramentach elektronicznych i pastach, płaskim łóżku i przetwarzaniu typu roll-to-roll oraz konwencjonalnym, a także fotonicznym układzie do spiekania / spiekania.W trakcie współpracy z DuPont / Holst Center wyniki obejmują opracowanie nowych tuszów i past do nano-Ag, co doprowadziło do komercjalizacji najlepszych tuszów do drukarek strumieniowych do drukarek strumieniowych firmy DuPont , PE410, ogłoszonych i wyróżnionych w firmie LOPEC W Monachium, w Niemczech, w kwietniu 2016 roku. Niedawno Holst zaprezentował projekt stylizowanej bluzki w salonie DuPont na targach Wearables Expo w Tokio, w Japonii, w dniach 18-18 stycznia 2017 roku. Inne osiągnięcia to udane wdrożenie DuPont Atramenty i pasty umożliwiające produkcję inteligentnych odzieży, elastycznych czujników i opakowań medycznych z blisterem inteligentnym, a także elektroniki w formie elektroniki oraz demonstracji i prototypów oświetlenia organicznego fotowoltaicznego (OPV) i ekologicznej emitującej diodę (OLED).
"Współpraca pomiędzy DuPont i Holst Center nadal napędza ekscytujące osiągnięcia w dziedzinie elektroniki drukowanej", powiedział Jeroen van den Brand, drukarnia elektroniki drukowanej, Holst Center . "Cieszymy się, że nadal odkrywamy nowe technologie i możliwości wraz z uznanym liderem branży".


Holst Center to niezależne centrum badań i rozwoju otwartego na innowacje, które opracowuje uniwersalne technologie bezprzewodowych technologii czujników i elastycznej elektroniki, które przyczyniają się do odpowiedzi na globalne wyzwania społeczne w zakresie opieki zdrowotnej, stylu życia, zrównoważonego rozwoju i Internetu przedmiotów. Kluczową cechą Holst Center jest model partnerstwa z przemysłem i środowiskiem akademickim wokół wspólnych map drogowych i programów. To właśnie ten rodzaj krzyżowania pozwala Holst Center dostroić strategię naukową do potrzeb przemysłowych. Centrum Holst powstało w 2005 r. Przez imec (Flandria, Belgia) i TNO (Holandia) przy wsparciu holenderskiego Ministerstwa Gospodarki i Rządu Flandrii. Centrum Holst posiada ponad 200 pracowników z około 28 narodowości i zobowiązanie ponad 50 partnerów przemysłowych. Więcej informacji na temat Centrum Holst można znaleźć pod adresem www.holstcentre.com

DuPont Electronics & Communications jest wiodącym innowatorem i dostawcą wysokiej jakości elektronicznych atramentów i past, oferujących szeroką gamę drukowanych materiałów elektronicznych dostępnych obecnie w handlu. Rosnąca liczba atramentów elektronicznych firmy DuPont jest stosowana w wielu zastosowaniach, takich jak tworzenie śladów przewodzących, kondensatorów i rezystorów oraz warstw dielektrycznych i kapsułkujących, które są kompatybilne z wieloma powierzchniami podłoża, w tym z polimerem, szkłem i ceramiką. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.advancedmaterials.dupont.com.

Firma DuPont od 1802 roku wprowadza światowej klasy naukę i inżynierię do światowego rynku w formie innowacyjnych produktów, materiałów i usług. Firma wierzy, że poprzez współpracę z klientami, rządami, organizacjami pozarządowymi i liderami przemyślanymi możemy pomóc znaleźć rozwiązania Takich globalnych wyzwań, jak zapewnienie wystarczającej ilości zdrowej żywności wszystkim ludziom, zmniejszając zależność od paliw kopalnych i chroniąc życie i środowisko. Dodatkowe informacje o firmie DuPont i jej zaangażowaniu w innowacje sprzyjające integracji można znaleźć na stronie http://www.dupont.com

Para:Nastolatek Zapewnia Dłonę, aby Uchronić Zarazki Następny:Analiza rynku drukowanych materiałów elektronicznych według materiałów (tusz i podłoży), według technologii (atramentowe, ekranowe, wklęsłodrukowe i elastyczne), według urządzeń (wyświetlanie, fotowoltaika, oświetlenie, RFID i inne), według prognoz grup i segmentów, 2014 - 2025