Przewodzące atrament rynków 2016-2026: Prognozy, technologie, gracze

- Jan 11, 2017-

NOWY JORK, 12 grudnia 2016/PRNewswire /Srebrny, Płatek, nanocząsteczki srebra, miedzi farb i pasty, Grafen i nie tylko

Ten raport zawiera najbardziej kompleksowe i autorytatywne widok Atramenty przewodzące prąd i wklej rynku, podając szczegółowe dziesięć lat rynek prognozy podzielony przez zastosowania i materiału. Prognozy rynku są podane w tonażu i wartości na poziomie atramentu. Obejmuje ona także krytyczne opinie wszystkich konkurencyjnych Atramenty przewodzące i wklej technologii, w tym typy wypalania pasty, poprawkami PTF, nanocząsteczki srebra, rozciągliwy farb, farby IME, miedzi i więcej.

Raport ten daje również oparte na faktach i wnikliwe analizy wszystkich istniejących i nowych aplikacji docelowej. Dla aplikacji docelowej zapewnia ocenę lub Pogoda adresowalnych rynków, kluczowe trendy i wyzwania, najnowsze wyniki i prototyp/produktów na rynek i IDTechEx wgląd na potencjał rynkowy.

Zapewniamy szczegółową analizę co najmniej 17 istniejących i nowych aplikacji w sektorach, w tym krzemu ogniw słonecznych, Tagi UF/UHF RFID, touch ekran edge elektrody, e tekstylia, elektroniki motoryzacyjnej, w formie 3D anteny, druk 3D, elektronika, drukarki biurkowe PCB, wymiana ITO, OLED oświetlenia i innych.

Wszystkie nasze prognozy rynku są zbudowane przy użyciu modeli, które są oparte na podstawowy przemysł wejść z IDTechEx wywiady i wizyty w firmach, a z branży wcześniejsze doświadczenie w IDTechEx. Wyraźnie zarys i uzasadnić założenia, racjonalne, trendów i danych rzeczywistych punktów leżących u podstaw wszystkich naszych prognoz. Nasz raport zawiera więcej niż 50 profile, firma z siedzibą w wywiadzie

Niezrównaną inteligencji i analiz rynkowych

Niniejsze sprawozdanie opiera się na latach badań. Nasi Analitycy mają wiele lat praktycznego doświadczenia wcześniej i były w czołówce branży farb/pastę przewodzącą, odgrywające ważną rolę w tworzeniu wiele miliardów dolarów przemysłu. W ciągu ostatnich pięciu lat nasz zespół ma wywiad i profilowane, więcej niż 50 użytkowników i producentów różnego rodzaju pasty i Atramenty przewodzące prąd. Każdego roku dowiedziałem się więcej na temat rynku i dopracowywane naszej analizy, wgląd i prognozy.

Równolegle do tego IDTechEx zorganizowała czołowych globalne konferencje i targi na drukowanych elektronika w ostatnim dziesięcioleciu wAsia,EuropyiSTANY ZJEDNOCZONE AMERYKI. Te pokazy zgromadzić cały łańcuch na elektroniki drukowanej, w tym dostawców atramentu przewodzące, drukarek i użytkowników końcowych. To dało nam niezrównany dostęp graczy i najnowszych analiz rynku.

Atramenty przewodzące prąd i wklej biznes: wszystko się zmienia

Przewodzące pasty i farby rynku wyniesie prawie$1 .7bw 2026 w aktualnych cenach metalu. Mikro przedsiębiorstw srebro pasty przewodzącej będzie dominują na rynku, kontrolowanie prawie cały rynek w 2016. Srebrny nanocząstek woli jednak stają się coraz bardziej konkurencyjny, stwierdzenia wykorzystania w zakresie dla nowych sektorów aplikacji, aby stać się$80mrynku w 2026. Miedź pozostanie stosunkowo niedojrzały technologii ale osiągnie ograniczony sukces, jak powieść utwardzania systemy są instalowane do otwarcia drzwi do sprzedaży miedzi atramentu.

W branży kolektorów słonecznych będzie 1,5 k tonę rynku w 2016 dla sitodruku typu wypalania pasty przewodzące. Na poziomie wklej nową grupę dostawców niebawem dominują tej firmy, podczas gdy na poziomie proszku użytkowników będzie życie poprzez bardziej zróżnicowanej dostawcy podstawowej. Dotykowy ekran edge elektrody rynku będą nadal jej spadek. Grubość over odstępy (L/S) zmniejszył się do 20/20, naciskając ekran drukowania z standardowych poprawkami PTF poza jego granice i otwierając drzwi do photocurable pasty. Techniki oparte na trawienie będzie znaleźć dodatkowe możliwości, jak ramka dalej jest zawężony, podczas gdy standardowe poprawkami PTF zachowuje udział w segmencie tanich rynku.

Czujników, takich jak czujniki obłożenie samochodu, drukowanych piezorezystywny czujniki i niektóre wersje czujniki glukozy pozostanie istotnej niszy rynkowej dla pasty przewodzącej, jak będzie sektora motoryzacyjnego z jego mieszane grupowanie stagnacja tradycyjne i wysokiego wzrostu nowych aplikacji. HF i UHF RFID anteny rynków wzrośnie ale zobaczymy względny udział w rynku rodzaje atramentów przekształcić w nadchodzącym dziesięcioleciu. 3D anteny wykonane przy użyciu aerozolu drukowanie nadal będzie zyskiwać trakcja. Podejście to będzie konkurować głową z MID (formowane interconnect urządzeń) techniki i staną się znaczne gracz na rynku elektroniki użytkowej. Siatki metalowe, jako alternatywę ITO będzie powolne postępy, mimo okresu czasu konsolidacji branży TCF, tworzenie popytu na srebrną nanocząstek w napełniania lub drukowanie drobne linie.

Nowe rynki będą pojawiają się i utworzyć nowe wymagania. Elektronika w formie będzie wymagać atramenty, które można rozciągać i przetrwać proces termoformowania i formowania. Elektroniczne tekstylia wymagają farb, które są naprawdę rozciągliwy i wytrzymać wielokrotne płukanie cykli. 3D elektroniki drukowanej i drukarki biurkowe PCB będzie potrzebują wysokiej przewodności i farby niskotemperaturowe otworzyć ogromne nowe możliwości tworzenia prototypów dla drukarek 3D i projektantach obwodów. Wszystkie te rynki są gotowe do szybkiego wzrostu pod warunkiem, że technologia innowacje mogą zaspokoić pull rynku.

Prognozy rynku dziesięć lat podzielona przez aplikację. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dokładne wartości. Należy zauważyć, że atrament ceny sprzedaży spadły dzięki spadek cen surowego metalu ale także pod presją marginesy, co spowoduje spadek w naszej prognozy przychodów.


Co zawiera ten raport dotyczący?
1. dziesięć lat na rynku prognozy dla Atramenty przewodzące prąd i pasty, w podziale na rodzaj materiału (silver nano, PTF, Cu, itp) i aplikacji. Prognozy są dostarczane w objętości i dolarów.
2. wywiad oparty zakład profili 50 dostawców i użytkowników. Profile firm dostarczają szczegółowe firmy tła i krytycznych technologii i przeglądu modelu biznesu. Dodatkowo profil zawiera szczegółową analizę SWOT przez analityków IDTechEx
3. krytyczna ocena i oceny technologii główne farby przewodzące tym wypalania rodzaj pasty, poprawkami PTF, nano atramenty, rozciągliwy tusze, atramenty IME, miedź, itp.
4. szczegółowe aplikacji oceny często tym IDTechEx wgląd i oceny, state-of-art i handlowych postępu, analizy, konkurencyjne technologie, trendy rynku i cen, kluczowych graczy, wielkości adresowalnych rynku i prognoz rynku dziesięć lat dla:
a. Fotowoltaika
b. Dotknij ekran edge elektrody (podzielony przez typ urządzenia)
c. Automotive (de-frosters, czujniki obłożenie, podgrzewanie foteli itd.)
d. 3D anteny
e. ad UHF HF RFID anteny
f. rozciągliwy atramenty do elektronicznej tekstyliów
g. w formie elektronika farby
h. czujniki glukozy i piezorezystywny
i. 3D drukowanych elektronika
j. pulpit drukowanie PCB
k. Wymiana ITO
l. oświetlenie OLED
m. przewodzące długopisy
n. inne
Przeczytaj pełny raport:http://www.reportlinker.com/p04447369-Summary/View-Report.html

O Reportlinker
ReportLinker to wielokrotnie nagradzane rozwiązanie badania rynku. Reportlinker znajdzie i organizuje najnowsze dane dotyczące przemysłu, dzięki czemu wszystkie badania rynku, których potrzebujesz – natychmiast, w jednym miejscu.

http://www.reportlinker.com


__________________________
Kontakt z Clare:Clare@reportlinker.com
NAS: (339)-368-6001
Intl: +1 339-368-6001


Para:Jak Atramenty przewodzące prąd spełnić wymagania konsumentów Następny:Srebrny nanoprzewody i Grafen siły dla ekranu dotykowego