Przewodzące atramentu cyfrowego druku gotowych jest przeznaczony dla pełnej skali produkcji

- Jan 18, 2017-


DuPont Advanced Materials ogłosił Nowy elektroniczny atrament do druku atramentowego, który oferuje wysokiej przewodności i silne przyleganie wymagane do szybkiego projektowania cyfrowych, tworzenia prototypów i pełnej skali produkcji.

Technologia umożliwia druk cyfrowy dla komponentów elektronicznych i obwodów w aplikacjach gdzie wymagane, takich jak panele OLED, ogniwa słoneczne, panele dotykowe i drukowane anteny są bardzo cienkie linie.

PE410 przewodzące atramentu pozwala na szybkie prototypowanie i zapewnia płynne przejście z "laboratorium do fab" na wszechstronność skalowalność do szefów atramentowy dużych przemysłowych i maszyn. To pozwala projektantom obwodu natychmiast przetestować nowy projekt, szybko wprowadzić niezbędne zmiany i, z powodu obniżonej laydown srebrny, zaoszczędzić na koszty materiałów. Technologia nadaje się do drukowania niepłaskie, umożliwiając szereg nowych i pojawiających się aplikacje.


Para:MIT naukowcy opracowują proces drukowania etykiet elektronicznych Następny:Niskiej temperaturze spiekania wysoko przewodzące srebrnym atramentem dla elastycznej elektroniki