Badania IDTechEx nowy raport na temat elektroniki drukowanej, organiczne, elastyczne

- Feb 10, 2017-

IDTechEx badań, wiodący dostawca niezależnych badań rynku, business intelligence i wydarzenia na wschodzących technologii, ogłosiła dostępność nowego raportu,Drukowane, organiczne andamp; Elastyczna elektronika prognozy, gracze andamp; Możliwości 2017-2027

Ten raport zawiera najbardziej kompleksowy widok tematu, wpisz szczegółowe dziesięć lat prognozy przez urządzenie. Rynek jest analizowane przez terytorium, drukowane vs nie drukowane, sztywne vs vs elastyczne, nieorganiczne organiczne, koszt materiałów vs proces koszt i wiele więcej. Działalności ponad 1 000 wiodących firm są biorąc pod uwagę, jak jest ocena zwycięzców i przegranych, aby przyjść.

W raporcie IDTechEx ocenia każdego włączania składnika technologii ze względu na jego potrzeby rynku - nie technologii push. Narysować na dziesięć lat wiedzy śledzenia tego sektora i dostarczyć szczegółowe, wyrafinowane prognozy, strategiczne położenie i oceny trendów, andquot; topicsandquot gorące; i niespełnionych możliwości.

Raport dotyczy wielki obraz - tym wyświetlacze OLED i oświetlenie, do cienkowarstwowe ogniwa fotowoltaiczne na elastyczne czujniki i wiele więcej. Co ważniejsze obejmuje nie tylko elektronika, które są drukowane, organicznych lub elastyczne teraz, ale obejmuje również osoby, które będą. Realistyczne terminy, studia przypadków, istniejących produktów i pojawienie się nowych produktów są podane, jak są przeszkody i możliwości dla nadchodzących latach.

Ponad 3000 organizacje prowadzą drukowanych, organiczne, elastyczna elektronika, włączając drukowanie, elektronika, materiałów i opakowań. Podczas gdy niektóre z tych technologii są teraz używane - rzeczywiście istnieją trzy sektory, które stworzyły miliardów Dolar rynków - inne są komercyjnie embrionalnych.

Korzyści te nowe elektroniki są liczne - począwszy od niższych kosztów, poprawę wydajności, elastyczności, przejrzystości, niezawodność, lepsza ochrona środowiska i wiele więcej. Będzie wiele aplikacji nowo utworzony, a w przypadku, gdy mają wpływ istniejących produktów elektrycznych i elektronicznych, stopnia będą zróżnicowane.

Raport ten powszechnie odwołanie IDTechEx przynosi to wszystko razem, ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji i ilościową ocenę możliwości.

IDTechEx znaleźć, że całego rynku elektroniki drukowanej, elastyczne i organiczne wzrośnie z 29.28 miliardów dolarów w 2017 do 73.43 mld USD w roku 2027. Większość, że jest OLED (organiczny ale nie drukowane) i przewodzące atrament używany dla szerokiej gamy zastosowań. Na inne strony, rozciągliwy elektroniki, logiki i pamięci, cienkowarstwowe czujniki są znacznie mniejsze segmenty ale z ogromnego potencjału, jak pojawiają się od Randamp; D.

Jeśli chcesz zrozumieć duży obraz, okazja, problemów, które można rozwiązać lub jak możesz zacząć używać tych technologii i implikacje zaangażowany, ten raport jest koniecznością. Zbadane przez wielojęzycznych doradców IDTechEx w czterech krajów i trzech kontynentów, niniejsze sprawozdanie opiera się na dziesięciu lat znajomość branży.

Para:Badania przesiewowe grzybów pleśniowych na środki przeciwdrobnoustrojowe srebra syntezy nanocząstek Następny:Rynku elektroniki drukowanej jest oczekiwany wobec dojeżdżać 65,0 mld USD przez 2024; Zapotrzebowanie na inteligentne opakowania zmiany gry dla konkurentów | TMR