Analiza rynku drukowanych materiałów elektronicznych według materiałów (tusz i podłoży), według technologii (atramentowe, ekranowe, wklęsłodrukowe i elastyczne), według urządzeń (wyświetlanie, fotowoltaika, oświetlenie, RFID i inne), według prognoz grup i segmentów, 2014 - 2025

- Mar 14, 2017-

Nowy Jork , 27 lutego 2017 r. / PRNewswire / - Według prognoz firmy Grand View Research, światowy rynek elektroniki drukowanej osiągnie wartość 19,15 mld USD, do 2025 r. Wzrost popytu na elastyczną elektronikę przy niskim poziomie produkcji Koszty i potrzebę przyjaznych dla środowiska technologii torują drogę do lepszego wykorzystania technologii.

Dodatkowo coraz większa penetracja IoT na całym świecie okazuje się być głównym czynnikiem wciągającym rynek drukowanych wyrobów elektronicznych w okresie prognozy. Coraz większy popyt na IoT w przemyśle telekomunikacyjnym w celu poprawy sieci i optymalizacji wydajności wraz z operacjami oczekuje się, że napędza stosowanie technologii w okresie prognozy.

Liczne postępy technologiczne i rozwój doprowadziły do ewolucji różnych elektronicznych gadżetów i instrumentów. Rosnąca świadomość i przyjazne dla użytkownika technologie prowadzą do wczesnego przyjęcia tych innowacyjnych produktów.

Właściwi gracze branży inwestują głównie w powiązane działania w dziedzinie badań i rozwoju, aby wzbogacić portfele produktów i ustalić ich obecność na rynku. Ostatecznie przyjęcie skutecznych i niezawodnych technologii, takich jak drukowana elektronika okazało się być koniecznością dla producentów na całym świecie. Dlatego w nadchodzącym okresie przewiduje się, że drukowana elektronika będzie zajmować znaczną uwagę w sektorze elektroniki konsumenckiej.

Rynek drukowanych wyrobów elektronicznych jest klasyfikowany w oparciu o potrzebne materiały, technologie i urządzenia posiadające znaczną liczbę aplikacji w okresie prognozy. Region Azji i Pacyfiku przyczynia się do większego zapotrzebowania na przewodzące atramenty i oczekuje się, że będzie trzymać się w nim czasu. Popyt ten może być akredytowany w celu zwiększenia produkcji elektroniki użytkowej w krajach regionalnych.

Jednak Ameryka Północna i kraje europejskie, takie jak Wielka Brytania, Niemcy i Norwegia, obejmują różne organizacje i stowarzyszenia zaangażowane w promowanie i inwestowanie w badania i rozwój w celu opracowania technologii drukowania elektronicznego. Ponadto oczekuje się, że region Azji i Pacyfiku będzie świadkiem dużego zapotrzebowania, które doprowadziło przedsiębiorstwa do intensywnego inwestowania w poprawę jakości, niezawodności i innych właściwości przewodzących.

Charakterystyczne cechy technologii atramentowej, takie jak mniejsze zużycie tuszu i marnotrawstwo materiałów, elastyczność, zwartość i mniejsza początkowa inwestycja, sprawiają, że technologia ta doświadcza znacznego szybkości w przewidywanym okresie. Ponadto drukowane, elektroniczne urządzenia RFID są kolejnym segmentem, który obserwuje znaczący wzrost w okresie prognozy dzięki wymagającej aplikacji w sektorze opakowań. W związku z tym, pozytywnie wpływając na umocnienie światowego rynku elektroniki drukowanej na całym świecie.

Dalsze kluczowe wnioski z raportu sugerują:  

Wzrost rynku drukowanych wyrobów elektronicznych może być akredytowany w związku z rosnącym wykorzystaniem technologii atramentowej, rosnącym wyświetlaczem i drukowanymi urządzeniami urządzeń RFID.

Rosnąca świadomość w zakresie ochrony zasobów naturalnych prowadzi do przyjęcia ekologicznych rozwiązań alternatywnych, takich jak przyjęcie urządzeń fotowoltaicznych, które dodatkowo przypisują wzrost technologii.

Atramentami przewodzącymi i technologią drukowania sitodruku są dwa segmenty dominujące na całym rynku drukowanych materiałów elektronicznych, które stanowią główny udział.

Różne organizacje i stowarzyszenia promują technologię drukowania elektroniki w krajach europejskich, takich jak Niemcy i Wielka Brytania, co w znacznym stopniu przyczynia się do 2015 roku.

Głównymi uczestnikami branży są:
Enfucell Oy, GSI Technologies, NovaCentrix i T-Ink, Inc. Głównymi strategiami doskonalenia, po których następują właściwe kompetencje, są podpisywanie umów partnerskich lub umów dystrybucyjnych, fuzji i przejęć, a także wzbogacanie ich portfeli poprzez podejmowanie nieprzerwanych prac badawczo-rozwojowych.Para:Współpraca w zakresie badań i zastosowań drukowanych elektroniki Następny:Farb przewodzących w 2017: Kolejne wielkie rzeczy