Rynku elektroniki drukowanej jest oczekiwany wobec dojeżdżać 65,0 mld USD przez 2024; Zapotrzebowanie na inteligentne opakowania zmiany gry dla konkurentów | TMR

- Feb 08, 2017-

Kluczowych graczy działających wrynek globalny elektroniki drukowanejmieć zostały walczą, by zachować przywództwa z nowych produktów, wdrażania nowych technologii i innowacyjnych produktów. Badania rynku przezroczystość zauważa, że niektóre z czołowych graczy na rynku światowym są Samsung Electronics Co., Ltd., Xerox Corporation, cienki Film elektronika ASA, Optomec Inc. i Intrinsiq materiałów, Inc. Firmy te mają także skupić się na fuzjach i przejęciach i sojuszy strategicznych przedsiębiorstw pozostają istotne dla nasilenie konkurencji.

Według sprawozdania z badań rynku globalnego elektroniki drukowanej był wart US$ 25,4 mld euro w 2015 i jest oczekiwany wobec dojeżdżać wycena US$ 65,0 do końca 2024. Po okresie prognozy 2016 i 2024 globalnego rynku powinna osiągnąć (CAGR) 11,0%.

Azja i Pacyfik prowadzić opakowanie, jak wschodzące utrzymać popyt na stacjonarnym elektroniki drukowanej

Geograficznie na rynku globalnym elektroniki drukowanej jest podzielony w Ameryce Północnej, Azji i Pacyfiku, Europy, Ameryki Łacińskiej i Bliskiego Wschodu i Afryki. Z tych Azji i Pacyfiku powinien prowadzić opakowanie w okresie prognozy. Choć regionu oczekuje się świadkiem drobne wpadki, to jeszcze nabyć udział 36,0% na światowym rynku do końca 2024. Gospodarki wschodzące, Indie, Chiny i Japonia są przewidywane oddać strzał w ramię w niedalekiej przyszłości w rynku elektroniki drukowanej w regionie Azji i Pacyfiku.

Otrzymać próbkę PDF dla profesjonalnych badań Insights

Handel detaliczny i Segment opakowań obiecuje niezachwiany wzrost przez cały okres prognozy

Pod względem aplikacji rynek światowy jest podzielona na handel detaliczny i pakowanie, przemysł motoryzacyjny i elektroniki. Te, sprzedaży detalicznej i segmentu opakowań odbędzie się największy udział w rynku globalnym w 2015. Rozwijający się przemysł sprzedaży detalicznej i zmiana postrzegania kierunku opakowania oczekuje się prowadzenia tego segmentu na światowym rynku w najbliższych latach. Na koniec 2024, handel detaliczny i segmentu opakowań oczekuje się udział 34,5% w rynku globalnym elektroniki drukowanej. Rosnący popyt na inteligentne opakowania powinien odgrywać kluczową rolę w rozwoju tego segmentu. Ulepszenia technologiczne i postęp w metodach opakowań mają również zauważalną różnicą pomiędzy gwałtowny wzrost dochodów detalicznych i pakowania aplikacji segmentu.

Na rynku globalnym elektroniki drukowanej jest napędzany przez rosnące przyjęcia materiałów organicznych do produkcji elektroniki drukowanej. Wykorzystanie materiałów organicznych jest przypisany do efektywności pod względem kosztów drukowania elastyczne wyświetlacze. Ponadto, jako półprzewodnikowego i prowadzenie materiałów organicznych, takich jak polimery i cząsteczki mogą być używane do wielu celów. Rosnącą presję na obniżenie zużycia energii, negatywnego wpływu na środowisko i strat materiału również skłonił kilku producentów do korzystania z ekologicznych materiałów dla elektroniki drukowanej. Rynku prawdopodobnie również świadkami skok popytu na drukowanych Elektronika Przemysł wykazuje zainteresowanie użycie papierów powlekanych dla elektroniki drukowanej.

Słaba dostępność materiałów organicznych, aby powstrzymać rynku

Choć ten klucz jazdy czynnikiem obraca się wokół wykorzystania materiałów organicznych dla elektroniki drukowanej, stało się czynnikiem, który jest powstrzymanie rynku. Słaba dostępność materiałów organicznych działa jako istotną przeszkodę dla rynku światowego. Ponadto nieorganiczne elektroniki są jeszcze ekonomicznie opłacalne, niż organiczne. Dodatkowo wyczerpujących badań wymaganych dla przy użyciu organicznych składników dodaje się również do kosztów procesów produkcyjnych. W związku z tym aby utrudniać na światowym rynku w najbliższych latach przewiduje się wysokie koszty eksploatacji i mniej dostępności lub materiałów organicznych.

Przegląd ten jest oparty na raporcie przejrzystości rynku badań, pod tytułem andquot;Rynku elektroniki drukowanej - globalnego przemysłu analizy wielkości udziału trendy i prognozy 2016-2024.andquot;

Para:Badania IDTechEx nowy raport na temat elektroniki drukowanej, organiczne, elastyczne Następny:Atramenty przewodzące prąd w 2017 r.: Następne wielkie rzeczy