Naukowcy o uczelnie W.Va. obecne wyniki gospodarcze, wpływ wspólnotowych projektów badawczych

- Feb 15, 2017 -

CHARLESTON w Południowej, W.Va.— Nauka profesorowie na uniwersytetach i politechnikach w West Virginia są przedsiębiorstwa projektów badawczych, mających wpływ na społeczności i gospodarki Państwa.


We wtorek profesorów z West Virginia University, Marshall University, Concord University i West Virginia State University dał prezentacji swoich prac w Salon macierzystych o most Dolina Wspólnoty i Technical College w Charleston w południowej.


Dr. Nadja Spitzer, o Marshall, pracuje nad projektem, który zajmuje się nanocząsteczki srebra i jak to wpływa na rozwój komórek mózgowych u dzieci.


"Dziecko może używać szczoteczki do zębów, zabawkami, być uwidaczniane przez lata lub nawet dekad i ich poziomy są coraz wyższe. To jest krytycznym momencie rozwoju mózgu, oczywiście. Jeśli te nanocząstki są w mózgu i wpływających na rozwój, który jest problemem, a następnie,"wyjaśnił Spitzer.


Badania pokazują, Spitzer powiedział, że komórki zachowują się inaczej i że są one zmiany funkcji komórek pod wpływem nanocząsteczek.


Dr Brian Anderson, dyrektor Instytutu energii West Virginia University, pracuje nad projektem, który obejmuje hydratów gazu ziemnego, modelowanie termodynamiczne i Systemy geotermiczne. Powiedział, że te systemy będzie pomóc, West Virginia i na świecie, rozwój nowych źródeł energii odnawialnej i zrównoważonego.


"Mamy, w Zachodniej Wirginii, najbardziej efektywne spalanie elektrowni na półkuli zachodniej w Longview moc na północ od Morgantown węgla. Pracujemy z nimi na ich dalsze kroki, co będzie do dalszego zwiększenia ich efektywności energetycznej wykorzystania węgla,"powiedział Anderson.


Studenci mają współpracę z tych profesorów, aby uzyskać ręce na doświadczenia. Anderson powiedział, że ważne jest, aby obejmować studentów w zakresie badań, więc mogą być przygotowane dla kariery, a więc mogli oni uczyć przyszłych pokoleń.


"Aby ich udział w rzeczywistym świecie projektów jest to, co ma znaczenie krytyczne, ponieważ problemy i wyzwania ewoluować każdego dnia i każdego roku i podręczników nie może nadążyć z nim," powiedział.


Spitzer powiedział, że jej uczniowie uczą się o przywództwo i komunikacji, nie tylko nauka.


"Dostają własnego projektu, mają dowiedzieć się terminom, musieli może nadzorować lub uczyć rzeczy do innych studentów, a następnie idą do międzynarodowych konferencji i mają przedstawić swoje badania naukowców, doktorantów z całego świata," powiedziała.


Innych prezenterów zawarte dr Joseph Allen fromConcord University i Sanjaya Dr z West Virginia State University.


Allen badań koncentruje się na zrozumienie trzęsienia ziemi zachowane w głębokie gazonośnych. Sanjaya prowadzi program aktywnych badań do projektowania roślin i mikroalg do zwiększenia bioenergii i wartości odżywczej.


We wtorek prezentacje były hostowane przez West Virginia szkolnictwa wyższego polityka Komisji Dział nauki i badań.

Para:TMDC Nanoflakes Tworzy nowy rodzaj fotosyntezy Solar Cell Następny:Badania przesiewowe grzybów pleśniowych na środki przeciwdrobnoustrojowe srebra syntezy nanocząstek