Nanocząstek srebra funkcje

- Sep 01, 2017-

Silver wartości pieniężnej jest niższa niż złoto, ale w leczeniu infekcji, można nie doceniać wartości medycznej srebra. Podczas awarii antybiotyk, Srebro koloidalne na jego działanie. Schauss Dr John Hapkins Uniwersytetu uważa, że Srebro koloidalne naturalny lek, który może się oprzeć "setki patogenów". Menriques profesor Uniwersytetu Minnan wykazał, że nanocząsteczki srebra można zabić drożdże w różnych warunkach i mają dobrą zdolność przeciwgrzybicze. To jest skuteczne w zapobieganiu i leczeniu zakażenia jamy ustnej.

Silver wartości pieniężnej jest niższa niż złoto; ale w leczeniu infekcji, można nie doceniać wartości medycznej srebra; w sytuacjach awaryjnych Srebro koloidalne jest nie tylko bardziej wartościowe niż złoto i bardziej skuteczne.

Podczas awarii antybiotyk, Srebro koloidalne na jego działanie; antybiotyki atak jelit dobre lub złe mikro organizmów, uszkodzenia układu odpornościowego. Antybiotyki A jednego ataku wzór jest podatne na zmiany bakteryjne. W rzeczywistości nadużywanie antybiotyków i brak poważnych recept spowodowały bakterii do walki na antybiotyków. Jest to ogólny problem w szpitalu.

Z drugiej strony Dr Alexander Schauss G. John Hapkins University twierdzi, że Srebro koloidalne jest naturalnym narkotykiem zdolne do "setki patogenów"; wielu lekarzy nie znalazł antybiotyków w 1938 roku, i wielu lekarzy używane to zakażenie. Dziś ludzie wrócić z srebra do rozwiązywania problemów, w tym bakteryjne metamorfozy.

Lekarze Eksperymentuj z nanocząsteczkami srebra w leczeniu zakażeń jamy ustnej grzybicze wywołane? Drożdże zakażenia wywołane przez Candida albicans i Candida glabrata są powszechne w protezy; prowadzić do pleśniawki i dentystyczne zapalenie jamy ustnej - bardzo bolesne zakażenia, który wpływa na 70% ludzi, którzy noszą protezy. Te trudne do leczenia zakażeń jamy ustnej mikroorganizmów szybko tworzą biofilm, i antybiotyki nie zabijają tych grzybów, ale są rzeczywiście pomocne do nich.

Prof. Mariana Henriques Uniwersytet w Minho i jego koledzy testowane nanocząsteczki srebra o różnych rozmiarach do przeanalizowania skutków tych zakażeń jamy ustnej i zwrócić uwagę na potencjalną możliwość ich kontrolowania tych nanocząsteczek.

Henriques i jego koledzy używane śliny spowodować wiele eksperymentalnych środowisk kontrolowanych, po sztuczne biofilmu do śliny, obserwowane zmiany w bakteryjnych i grzybiczych. Wkrótce okazało się, że rozmiar nie jest ważne, w każdych warunkach, nanocząsteczki srebra może skutecznie zabić drożdże. Badanie to wyraźnie określa właściwości przeciwgrzybicze srebra, i różnych wielkości cząstek, które mogą być używane w różnych procesów.

Nanocząsteczek srebra mogą być wymienione w nowych leków i może służyć jako środek ostrożności w szpitalach. Srebro można przyjść do jamy ustnej, aby pomóc z protezy, aby zapobiec rozwojowi biofilmu. Profesor Henriques uważa, że nanocząsteczki srebra nawet mogą być dodawane do protezy do produkcji warstwę ochronną przed grzybów i bakterii, które rosną w jamie ustnej.

Funkcje

Nano-silver cząstek ze względu na jego dobrej przewodności, więc to, że zajmuje bardzo ważną pozycję w dziedzinie mikroelektroniki. Cząstki nano-silver powierzchni efekty kwantowe rozmiar, itp., tak, że posiada również kilka specjalnych celów, takich jak powierzchnia enhanced Raman aplikacje, zastosowań medycznych.

1. Nano-silver jest srebrny podobnego materiału, wielkość cząstek mniejsza niż 100nm, zwykle między 25-50nm.

2. Nano-silver wydajność i jego wielkość cząstek jest bezpośrednio związana.

Badania wykazały, że im mniejsza wielkość cząstek, tym silniejsze bakteriobójcze wydajności.

Funkcje

Krótkoterminowe mycia nie wpływa na jego funkcji; naturalny kolor, można wdrożyć kolor, aplikacja nie wpływa na farbowaniem, można całkowicie zastąpić ołowiu, cyny, spawanie, długotrwałe stosowanie antybakteryjne nano-silver ukształtuje się w organizmie srebra osadzania będzie biologicznych, niekorzystnych skutków, nadmierne osadzanie się i nawet nie będzie oczywiste, zatrucia zjawisko, nano-silver lotnych środowiska będzie mieć wpływ na woli ekologia zabić środowiska w dobroczynne bakterie, wyroby z tworzyw sztucznych w opady nano-silver po już nie mieć funkcja sterylizacji, czas, zazwyczaj w ciągu trzech miesięcy do sześciu miesięcy, długotrwałe stosowanie będzie szkodliwe dla organizmu, powodując objawy zatrucia, mających wpływ na rozwój fizyczny.


Para:Technologia nanocząstek srebra Następny:Azotan srebra rozproszenia i osad