Srebrną nanocząstek zabicia drożdży

- Aug 24, 2017-

Silver wartości pieniężnej jest niższa niż złoto, ale w leczeniu infekcji, można nie doceniać wartości medycznej srebra. Podczas awarii antybiotyk, Srebro koloidalne, aby pokazać jej efekt. Schauss Dr John Hapkins Uniwersytetu uważa, że Srebro koloidalne jest naturalnym narkotykiem zdolne do "setki patogenów". Menriques profesor Uniwersytetu Minnan wykazał, że nanocząsteczki srebra można zabić drożdże w różnych warunkach i mają dobrą zdolność przeciwgrzybicze. Zapobieganie infekcji jamy ustnej jest bardzo skuteczne.

Silver wartości pieniężnej jest niższa niż złoto; ale w leczeniu infekcji, można nie doceniać wartości medycznej srebra; w nagłych przypadkach Srebro koloidalne jest nie tylko bardziej wartościowe niż złoto i bardziej skuteczne.

Podczas awarii antybiotyk, Srebro koloidalne na jego działanie; antybiotyki atak jelit dobre lub złe mikro organizmów, uszkodzenia układu odpornościowego. Antybiotyk jednego ataku tryb jest podatne na zmiany bakteryjne. W rzeczywistości nadużywania antybiotyków i nie poważne recepta spowodował bakterii do walki na antybiotyków. Jest to ogólny problem w szpitalu.

Z drugiej strony Dr Alexander Schauss G. z Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa twierdzi, że Srebro koloidalne jest naturalny lek, który jest odporny na "setki patogenów"; wielu lekarzy nie znalazłem antybiotyków w 1938 roku, przed wielu lekarzy używane to zakażenie. Dziś ludzie wrócić z srebra do rozwiązywania problemów, w tym bakteryjne metamorfozy.

Lekarze Eksperymentuj z nanocząsteczkami srebra w leczeniu zakażeń jamy ustnej grzybicze wywołane? Drożdże zakażenia wywołane przez Candida albicans i Candida glabrata są powszechne w protezy; prowadzące do pleśniawki i dentystyczne zapalenie jamy ustnej - bardzo bolesne zakażenia, który wpływa na 70% ludzi, którzy noszą protezy. Te mikroby oporny infekcje jamy ustnej szybko tworzą biofilm, i antybiotyki nie zabijają te grzyby rosną, ale rzeczywiście pomóc im.

Śliną powodowane przez wiele eksperymentalnych kontroli środowiska, po sztuczne biofilmu do śliny obserwowane zmiany grzybicze zakażenie. Wkrótce okazało się, że rozmiar nie jest ważne, w każdych warunkach, nanocząsteczki srebra może skutecznie zabić drożdże. Badanie to wyraźnie określa właściwości przeciwgrzybicze srebra, i różnych wielkości cząstek, które mogą być używane w różnych procesów.

Nanocząsteczek srebra mogą być wymienione w nowych leków i może służyć jako środek ostrożności w szpitalach. Srebro można przyjść do jamy ustnej, aby pomóc z protezy, aby zapobiec rozwojowi biofilmu. Profesor Henriques uważa, że nanocząsteczki srebra nawet mogą być dodawane do protezy do produkcji warstwę ochronną przed grzybów i bakterii, które rosną w jamie ustnej.


Para:Nieorganiczny związek roli Następny:Nieorganiczny związek określone jako nieorganiczne