Azotan srebra rozproszenia i osad

- Aug 16, 2017-

Azotan srebra jest silny utleniacz, żrące, środowiska zanieczyszczeń. Azotan srebra z niektórych materii organicznej lub siarki, fosforu, mieszane, szlifowanie, wpływ może być spalone lub eksplodował; Azotan srebra jest żrący. Po skórze barwiono roztworem azotanu srebra, będzie czarne plamy, Azotan srebra, który jest ze względu na powstawanie białka czarny srebrny.

Bezbarwne, bez smaku krystalicznie przezroczysty lub biały kryształ, gorzki smak. Gęstość: 4.35, temperatura topnienia 212 ° C, temperatura wrzenia: 440 ° C. używane do fotografii, luster, Azotan srebra srebro pozłacane, ukryte i nie blaknięcie farb, plamy, porcelany, farbowanie, akwaforta kości słoniowej i chemicznej analizy

Ważne odczynników medycznie stosowane jako środki antywirusowe, ściągające azotanu srebra, profilaktyka okulistyczne noworodków i weterynaryjnych jako rany i leczenie miejscowe zapalnych.

Badanie zwierząt może prowadzić do niedokrwistości hemolitycznej i obrzęk płuc, niewielkie dawki wtrysku srebrny, może powodować niedokrwistość, myeloproliferation, tkanki i organogenezy, Azotan srebra zwłaszcza kłębuszkowa srebrny spokojny, może prowadzić do pogrubienie błony podstawnej.

Krótkoterminowe nadmiernego podrażnienia skóry i żrące na dróg oddechowych, zapalenie oskrzeli,

Chemia analityczna dla wytrącanie jonów chlorkowych, Azotan srebra wzorca roboczego azotanu srebra do kalibracji roztworu chlorku sodu. Sole nieorganiczne przemysłu do produkcji innych srebra. Przemysł elektroniczny jest używany do produkcji klejów przewodzących, nowe Oczyszczacze gazu azotanu srebra, sita molekularne A8x, posrebrzane i rękawicy rękawice. Przemysłu fotograficznego do produkcji filmów fotograficznych, RTG i filmów fotograficznych i innych materiałów fotograficznych. Przemysłu galwanizacyjnego jest używany dla srebra galwanicznym, elementy elektroniczne i inne rękodzieła i jest również stosowany jako materiał srebra i srebra do lustra i Termosy. Przemysł baterii jest używany do produkcji srebra i cynku baterie. Azotan srebra lek stosowany jako środek grzybobójczy, korozję agenta. Japoński przemysł chemiczny do barwienia włosów i tak dalej. Chemia analityczna jest używana do określenia chloru, bromu, jodu cyjanek i rodanku. [3]

Dla innych niż cyjanek srebra, takich jak srebrny Tiosiarczan srebra, srebra galwanicznym dwusiarczek imidowymi srebrny, srebrny srebrny, sulfosalicylowym kwasu srebra galwanicznym i innych głównych soli. Azotan srebra jest źródłem jonów srebra. Zawartość azotanu srebra na kurs srebra galwanicznym przewodność roztworu, dyspersji i opady mieć wpływ. Ogólne dawka wynosi 25-50g/L.

Wodny roztwór azotanu srebra może być zmniejszona przez organiczne reductant aldehydy i cukrów. Tak to jest odczynnik do badania aldehydy i cukrów. Umożliwia również określenie jonów chlorkowych, Azotan srebra oznaczania manganu katalizatora, Galwanizacja, fotografii, kolorowanie porcelany.


Para:Nanocząstek srebra funkcje Następny:Azotan srebra wzmocnienia wentylacji