Srebra azotan bez zapachu

- Aug 24, 2017-

Azotan srebra jest bezbarwny, przezroczysty crystal lub białe kryształy. Bez zapachu. Czyste światło i powietrze nie nie zmiana czarny, ale obecność siarkowodoru lub śledzenia organicznej materii można promować zdjęcie redukcja i czarny, rozpuszczoną po jasnożółtym płynem, po utwardzeniu jest nadal biały. Podgrzewane do 440 ℃ podczas rozkładu do srebra, azotu, tlenu i dwutlenku azotu. Zestalanie białka. Może służyć do określenia jonów chlorkowych, oznaczanie manganu katalizatora, Galwanizacja, fotografii, kolorowanie porcelany.

Chemia analityczna dla wytrącanie jonów chlorkowych, wzorca roboczego azotanu srebra do kalibracji roztworu chlorku sodu. Sole nieorganiczne przemysłu do produkcji innych srebra. Przemysł elektroniczny jest używany do produkcji klejów przewodzących, nowe Oczyszczacze gazu, sita molekularne A8x, rękawice posrebrzane i rękawiczkach. Przemysłu fotograficznego do produkcji filmów fotograficznych, RTG i filmów fotograficznych i innych materiałów fotograficznych. Przemysłu galwanizacyjnego jest używany dla srebra galwanicznym, elementy elektroniczne i inne rękodzieła i jest również stosowany jako materiał srebra i srebra do lustra i Termosy. Przemysł baterii jest używany do produkcji srebra i cynku baterie. Lek stosowany jako środek grzybobójczy, korozję agenta. Japoński przemysł chemiczny do barwienia włosów i tak dalej. Chemia analityczna jest używana do określenia chloru, bromu, jodu cyjanek i rodanku.

Dla innych niż cyjanek srebra, takich jak srebrny Tiosiarczan srebra, srebra galwanicznym dwusiarczek imidowymi srebrny, srebrny srebrny, sulfosalicylowym kwasu srebra galwanicznym i innych głównych soli. Jest źródłem jonów srebra. Zawartość azotanu srebra na kurs srebra galwanicznym przewodność roztworu, dyspersji i opady mieć wpływ. Ogólne dawka wynosi 25-50g/L.

Wodny roztwór azotanu srebra może być zmniejszona przez organiczne reductant aldehydy i cukrów. Tak to jest odczynnik do badania aldehydy i cukrów. Umożliwia również określenie jonów chlorkowych, oznaczanie manganu katalizatora, Galwanizacja, fotografii, kolorowanie porcelany.

Azotan srebra posiada pewne toksyczność, do organizmu do produkcji korozję układu pokarmowego, dorosłych dawka śmiertelna około 10 gramów. Połowę dawki śmiertelnej (mysz, doustnie) 50mg/kg.

Chrzciciel azotanu srebra może powodować silny ból brzucha, wymioty, krwawe stołek, a nawet perforacji wystąpił. Może powodować oparzenia skóry i oczu. Długotrwałego narażenia na towary pracowników pojawi się leki ogólnoustrojowe srebrny. Działanie obejmuje: organizmu skóry szeroki zakres pigmentacji, szaro niebieski lub płytkie kamień kolor; oko srebrne spowodowane przez uszkodzenie oczu; układu oddechowego spokojny srebrny, spowodowane przez Przewlekłe zapalenie oskrzeli i tak dalej.


Para:Wartość ważnych aplikacji nanocząstek srebra Następny:Nieorganiczny związek silnie utleniające