Azotan srebra leczenia

- Jul 31, 2017-

Bezbarwne, bez smaku krystalicznie przezroczysty lub biały kryształ, Azotan srebra gorzki smak. Gęstość: 4.35, temperatura topnienia 212 ° C, temperatura wrzenia: 440 ° C. używane do fotografii, luster, Azotan srebra srebro pozłacane, ukryte i nie blaknięcie farb, plamy, porcelany, farbowanie, akwaforta kości słoniowej i chemicznej analizy

Ważne odczynników medycznie stosowane jako środki antywirusowe, ściągające azotanu srebra, profilaktyka okulistyczne noworodków i weterynaryjnych jako rany i leczenie miejscowe zapalnych.

Zwierzę test może prowadzić do niedokrwistości hemolitycznej i obrzęk płuc, Azotan srebra powtarzające się małe dawki wtrysku srebrny, może powodować niedokrwistość, myeloproliferation, tkanki i organogenezy, Azotan srebra zwłaszcza kłębuszkowa srebrny spokojny, można prowadzić do pogrubienie błony podstawnej.

Krótkoterminowe nadmiernego podrażnienia skóry i żrące na dróg oddechowych, zapalenie oskrzeli,

Skóra srebrny spokojny, wspólne dłoń, przedramię i innych narażonych części, Azotan srebra, Wyświetlono szary i brązowy czarne plamy, niektórzy ludzie pojawiają się systemowego skóra spokojny srebrny, azotanu srebra zmiana spokojny często jest trwały, łatwy do ustępują, wpływ na układu oddechowego System może prowadzić do przewlekłego zapalenia oskrzeli.

Azotan srebra jest silnym utleniaczem i pożarem. Kiedy ogień się pali.

I materii organicznej współistnienia z przypadku światła czarny, Azotan srebra, jeśli siarkowodoru, z lub bez światła są czarne. Mogą zostać rozłożone przez ogrzewanie i srebra.

Azotan srebra w przypadku materii organicznej szary czarny, rozkładu azotanu srebra, srebra. Czystego azotanu srebra jest stabilny na światło, ale ze względu na ogólne produktu czystości jest nie tyle, jego roztwór wodny i stałe są często przechowywane w butelce z odczynnikiem brązowy. Azotan srebra jest podgrzewana do 440 C °, aby rozkładać do srebra, azotu, tlenu i dwutlenku azotu. Wodny roztwór i roztwór etanolu były neutralne do papierkiem i pH około 6. Punkt wrzenia 444 ° C (rozkład). Tam jest utlenianie. Azotan srebra w obecności organicznych znaczenia, zobacz światła staje się szaro czarny lub szary. Azotan srebra reaguje z serii odczynników opady lub koordynacji (patrz związków koordynacyjnych). Na przykład z siarkowodoru reakcji, Azotan srebra powstawania opadów czarny siarczek srebra Ag2S; z reakcji chromianu potasu, powstawania czerwonawo-brązowy chromianu srebra Ag2CrO4 opady; z disodu wodoru fosforan reakcji, powstawania żółty fosforan srebra Ag3PO4 opady; reakcji z jonami halogenowe, tworząc osad AgX halogenkami srebra. Azotan srebra, ale także z roli alkalicznych, powstawania brązowy czarny tlenek srebra Ag2O opadów; z roli szczawianu jonów tworząc białe szczawianu srebra Ag2C2O4 opady. Azotan srebra mogą reagować z NH3, CN-, SCN - i tak dalej tworząc różne kompleksowania.

Chemia analityczna dla wytrącanie jonów chlorkowych, Azotan srebra wzorca roboczego azotanu srebra do kalibracji roztworu chlorku sodu. Sole nieorganiczne przemysłu do produkcji innych srebra. Przemysł elektroniczny jest używany do produkcji klejów przewodzących, nowe Oczyszczacze gazu, sita molekularne A8x, rękawice posrebrzane i rękawiczkach. Przemysłu fotograficznego do produkcji filmów fotograficznych, Azotan srebra x-ray film i filmów fotograficznych i innych materiałów fotograficznych. Przemysłu galwanizacyjnego jest używany dla srebra galwanicznym, elementy elektroniczne i inne rękodzieła i jest również stosowany jako materiał srebra i srebra do lustra i Termosy. Przemysł baterii jest używany do produkcji srebra i cynku baterie. Azotan srebra lek stosowany jako środek grzybobójczy, korozję agenta. Japoński przemysł chemiczny do barwienia włosów i tak dalej. Chemia analityczna azotanu srebra jest używana do określenia chloru, bromu, jodu cyjanek i rodanku.


Para:Cechy produktu Silver Nano materiał Następny:Analizy chemicznej azotanu srebra