Azotan srebra znaczącej różnicy

- Oct 25, 2017-

In-situ syntezę nanocząsteczki srebra i wytrzymałości na rozciąganie przerzedzenie wełny zostało przeprowadzone pod warunkiem, że nie reductant został dodany. W niniejszym dokumencie grupy funkcjonalne, włókien wełny są używane głównie do przywrócenia jony srebra nanocząsteczki srebra, Azotan srebra i interakcji między syntezy nanocząstek i łańcuchów białkowych włókna wełny może wystąpić. Według hipotezy, które zostało udowodnione przez widma absorpcyjne UV widoczne, Azotan srebra, inną możliwością jest, że łańcuch cząsteczki białka wełny jest siatkowego w amino diazowe reakcji amino na włókna wełny. Czas trwania temperatury umożliwia pełny rozwój jąder srebrny w łańcuchu białka wystarczająco, aby utworzyć więcej sieciowanie w łańcuchu białka włókna wełny.

Badacze losowo podzielone u pacjentów z owrzodzeniami jamy ustnej na dwie grupy, pacjentów w grupie eksperymentalnej były traktowane z przyżeganie azotanu srebra, Azotan srebra i w grupie kontrolnej było leczonych placebo. Wszystkie wrzody leczono o stężeniu 10% lidokainy dla miejscowego znieczulenia 5 minut przed rozpoczęciem leczenia.

W grupie eksperymentalnej wymaz azotanu srebra został umieszczony na powierzchni wrzód do rozdarcia stał się biały. W grupie kontrolnej pusty pasek jest umieszczany w tym samym czasie jako powierzchnię wrzód. Wszystkich pacjentów po zabiegu, wypłukać usta wodą przez 5 minut. Azotanu srebra do nagrać stopień bólu na pierwszym, trzecim i siódmym dni po operacji, porównaj rozmiar choroby wrzodowej, pomiaru wielkości wrzód na dzień siódmy, Azotan srebra i czas potrzebny do leczenia choroby wrzodowej.

Wyniki wykazały, że, chociaż wyniki wskaźnik przeciętnego nasilenia bólu były podobne w obu grupach przedoperacyjnej, jednak było istotnej różnicy między grupy eksperymentalnej i grupy kontrolnej na pierwszy dzień i siódmy wynik ból. Siódmego dnia po operacji, Azotan srebra 60% pacjentów w grupie eksperymentalnej gojeniu owrzodzeń, a tylko 32% w grupie kontrolnej miała zapalenie oskrzeli leczenie; Średnia czasu choroby wrzodowej grupy eksperymentalnej gojenia 2,7 dni, średnia uzdrowienie czas choroby wrzodowej w grupie kontrolnej było 5,5 dni.

Badania wykazały, że użycie azotanu srebra na spalanie owrzodzenie aftowe jest bezpieczne, skuteczne i szybkie dawkowania, może złagodzić ból choroby wrzodowej, ale też skrócić czas gojenia wrzodów.


Para:Światowy rynek sondowania przewodzącego srebro pasty 2018 - DuPont, TOYO INK, Nordson Corporation, Henkel, Nippon Kokuen Group Następny:Nieorganiczny związek cztery kategorie