Azotan srebra wzmocnienia wentylacji

- Aug 08, 2017-

Bezbarwne, bez smaku krystalicznie przezroczysty lub biały kryształ, gorzki smak. Azotan srebra gęstość: 4.35, topnienia pkt 212 ℃, temperatura wrzenia: 440 ℃. Dla obrazów, luster, srebra azotan posrebrzanymi, ukryte i nieusuwalny atramenty, barwienie, porcelany, farbowanie, akwaforta kości słoniowej i chemicznej analizy

Ważne odczynniki, medycznie stosowane jako program antywirusowy, ściągające, azotanu srebra noworodków zapalenie zapobiegania i leczenia weterynaryjnego, na rany i miejscowych stanów zapalnych.

Testy na zwierzętach może prowadzić do niedokrwistości hemolitycznej i obrzęk płuc, niewielkie dawki srebra zastrzyki, może prowadzić do niedokrwistości, rozrost szpiku kostnego, wystąpić tkanki narządów, srebrny spokój, Azotan srebra zwłaszcza nerek kłębuszki podłoża srebro spokojny, można prowadzić do zagęszczania filmu.

Krótkoterminowych, nadmiernego do skóry, błon śluzowych, membrana ma stymulacji i żrące, Azotan srebra do dróg oddechowych ma uszkodzenia objawem jest zapalenie błony śluzowej dróg oddechowych srebrny spokój, opanowanie srebrny pojawia się w spojówki, błędnie po azotanu srebra, azotanu srebra błony śluzowej przewodu pokarmowego ma działanie żrące.

Skóra spokojny srebrny, wspólne dłoń, przedramię i innych odsłoniętych części, Azotan srebra, Wyświetlono szary i brązowo czarne plamy, niektórzy ludzie pojawiają się ciała skóra srebrny, azotanu srebra zmiana spokojny jest często długotrwałe, nie jest łatwo zgasną, Azotan srebra wpływ na układ oddechowy może prowadzić do przewlekłego zapalenia oskrzeli.

Azotan srebra jest silnym utleniaczem z pożarem. Ogień z wodą.

Współistniejących z materii organicznej, gdy światło jest azotan czarny, srebrny, jeśli istnieje siarkowodoru, bez względu na to, czy światła są ciemne. Może być rozłożony na srebro przez ogrzewanie.

Po serwowane jest błędnie azotanu srebra, Azotan srebra, to szybko wdychać koncentratu słonej wody i umyć żołądka z 2% chlorowane sodu do wstrzykiwań do powstawania chlorku srebra osad i inne leczenie objawowe. Azotan srebra skórę i błony śluzowe oczu srebra, mogą być używane Tiosiarczan sodu i żelaza cyjanek potasu mieszaniny azotanu srebra wstrzyknięcia śródskórne lub spojówek, ma określonego skutku.

W celu uniknięcia rozkładu azotanu srebra, mogą być przechowywane w brązowy butelkach lub pojemnikach chronionej na światło, o niskiej temperatury, wentylacji, daleko organiczny i łatwo utlenionych substancji. Metoda ładowania: (II) klasy.

Azotan srebra należy do silny utleniacz, substancji żrących i zanieczyszczenie środowiska. Z niektórych organicznych lub siarki, fosforu mieszane, szlifowanie, wpływ może być spalone lub eksplodował; Azotan srebra jest żrący. Gdy skóra jest zabrudzona z roztworu azotanu srebra, pojawiają się czarne plamy, Azotan srebra, który jest ze względu na powstawanie białka czarny srebrny.

Azotan srebra posiada pewne toksyczność, do organizmu do przewodu pokarmowego produkcji intensywnej korozji, śmiertelne dla dorosłych ilość około 10 gramów. Niewłaściwe użycie azotanu srebra może powodować silny ból brzucha, Azotan srebra wymioty, krew i nawet perforacji przewodu pokarmowego. może powodować oparzenia skóry i oczu. Pracowników, którzy byli narażeni na produkt przez długi czas mają choroby ogólnoustrojowe silver ciała. Azotan srebra objawów należą: szeroką gamę pigmentacji skóry, szaro niebieski kolor Łupek czarny lub światła, uszkodzenia oczu spowodowane srebra w oczach, azotanu srebra układu oddechowego srebrny spokój spowodowane przez Przewlekłe zapalenie oskrzeli i tak dalej.

Szczelne operacji, wzmocnienia wentylacji. Operator powinien nosić gumowe rękawice i okulary ochronne, aby uniknąć kapania na skórze.

Przechowywać w miejscu chłodnym i wentylowane; Od ognia i ciepła. Należy unikać światła. Azotan srebra temperatury nie więcej niż 30 ℃, a wilgotność względna nie przekracza 80%. Azotan srebra opakowanie musi być zamknięte i nie wilgotne. powinny być łatwe może paliwa, zmniejszając agenta, alkalicznych klasy, alkohole, jadalne chemikaliów oddzielnego przechowywania, należy unikać przechowywania mieszane.


Para:Azotan srebra rozproszenia i osad Następny:Nieorganiczny związek zróżnicowane