Azotan srebra szkody dla organizmu człowieka

- Oct 24, 2017-

Azotan srebra jest kryształ bezbarwny, rozpuszcza się w wodzie. Czystego azotanu srebra jest stabilny na światło, ale ze względu na ogólne produktu czystości jest nie tyle, jego roztwór wodny i stałe są często przechowywane w butelce z odczynnikiem brązowy. Dla emulsji fotograficznej, srebro, lustro, drukowanie, medycyna farbowania włosów, test chlorku, bromek i jodku itd., również używane w przemyśle elektronicznym.

Chemia analityczna dla wytrącanie jonów chlorkowych, miernik wzorcowy azotanu srebra do kalibracji roztworu chlorku sodu. Sole nieorganiczne przemysłu do produkcji innych srebra. Przemysł elektroniczny jest używany do produkcji klejów przewodzących, nowe Oczyszczacze gazu, sita molekularne A8x, rękawice posrebrzane i rękawiczkach. Przemysłu fotograficznego do produkcji filmu, RTG i filmów fotograficznych i innych materiałów fotograficznych. Przemysłu galwanizacyjnego jest używany dla srebra galwanicznym, elementy elektroniczne i inne rękodzieła i jest również stosowany jako materiał posrebrzanymi do lustra i Termosy. Przemysł baterii jest używany do produkcji akumulatorów srebrowo cynkowa. Lek stosowany jako środek grzybobójczy, korozję agenta. Japoński przemysł chemiczny do barwienia włosów i tak dalej. Chemia analityczna jest używana do określenia chloru, bromu, jodu cyjanek i rodanku.

Dla innych niż cyjanek srebra, takich jak thio kwas siarkowy srebra galwanicznym, srebrny, platerowany srebrem, srebrny imidowymi dwusiarczek srebrny srebrna sulfosalic kwasu srebra i innych głównych soli. Jest źródłem jonów srebra. Zawartość azotanu srebra na kurs srebra galwanicznym przewodność roztworu, dyspersji i opady mieć wpływ. Ogólne dawka wynosi 25-50g/L.

Wodny roztwór azotanu srebra może być zmniejszona przez organiczne reductant aldehydy i cukrów. Tak to jest odczynnik do badania aldehydy i cukrów. Umożliwia również określenie jonów chlorkowych, oznaczanie manganu katalizatora, Galwanizacja, fotografii, kolorowanie porcelany.

Jakie są zagrożenia azotanu srebra w organizmie ludzkim?

Głównie srebro jony metali ciężkich, będzie zatrute, w rękach będzie biały, głównie ciężkich metali, spowodowane denaturacja białka.

Azotan srebra jest kryształ bezbarwny, rozpuszcza się w wodzie. Czystego azotanu srebra jest stabilny na światło, ale ze względu na ogólne produktu czystości jest nie tyle, jego roztwór wodny i stałe są często przechowywane w butelce z odczynnikiem brązowy. Dla emulsji fotograficznej, srebro, lustro, drukowanie, medycyna farbowania włosów, test chlorku, bromek i jodku itd., również używane w przemyśle elektronicznym.

Azotan srebra w przypadku czarny, rozkład materii organicznej szary srebra. Czystego azotanu srebra jest stabilny na światło, ale ze względu na ogólne produktu czystości jest nie tyle, jego roztwór wodny i stałe są często przechowywane w butelce z odczynnikiem brązowy. Azotan srebra jest podgrzewana do 440 C °, aby rozkładać do srebra, azotu, tlenu i dwutlenku azotu. Wodny roztwór i roztwór etanolu na eliksir Neutralna reakcja, azotanu srebra z serii odczynników opady reakcji lub koordynacja reakcji. Na przykład z siarkowodoru reakcji, powstawania opadów czarny siarczek srebra Ag2S; z reakcji chromianu potasu, powstawania czerwonawo-brązowy chromianu srebra Ag2CrO4 opady; z sodu wodoru fosforan reakcji, powstawania żółty fosforan srebra Ag3PO4 opady; reakcji z jonami halogenowe, tworząc osad AgX halogenkami srebra. Ale także z roli alkalicznych, powstawania opadów brązowy czarny tlenek srebra Ag2O; z roli szczawianu jonów tworząc białe szczawianu srebra Ag2C2O4 opady. Azotan srebra mogą reagować z NH3, CN-, SCN - i tak dalej tworząc różne jony koordynacji.

Użyj:

Chemia analityczna dla wytrącanie jonów chlorkowych, miernik wzorcowy azotanu srebra do kalibracji roztworu chlorku sodu. Sole nieorganiczne przemysłu do produkcji innych srebra. Przemysł elektroniczny jest używany do produkcji klejów przewodzących, nowe Oczyszczacze gazu, sita molekularne A8x, rękawice posrebrzane i rękawiczkach. Przemysłu fotograficznego do produkcji filmu, RTG i filmów fotograficznych i innych materiałów fotograficznych. Przemysłu galwanizacyjnego jest używany dla srebra galwanicznym, elementy elektroniczne i inne rękodzieła i jest również stosowany jako materiał posrebrzanymi do lustra i Termosy.


Para:Interakcji chemicznych nanocząstek srebra Następny:Nieorganiczny związek roli