Przewodzącej Atramenty i wklej działalności: Wszystko się zmienia

- Feb 20, 2017 -

Wszystko zmienia się w farb przewodzących i wklej busines s. IDTechEx e stimates, że farb przewodzących i pasty rynku wyniesie prawie 1,7 mld $ w 2026 roku według bieżących cen metali. Micro-sized srebrne pasty przewodzące będą dominować na rynku, kontrolując prawie cały rynek w 2016 roku.
 
Nanocząstki srebra będzie jednak staje się coraz bardziej konkurencyjny, znajdując zastosowanie w szeregu dla powstających aplikacji sektorów, aby stać się $ 80 mln na rynku w 2026 roku Miedź pozostanie stosunkowo niedojrzała technologia, ale osiągnie ograniczony sukces jako nowe systemy utwardzające są instalowane, aby otworzyć drzwi do sprzedaży atramentu miedzi.
 
Przemysł panel słoneczny będzie 1.5k rynku ton w roku 2016 do sitodruku wypalania typu past przewodzących. Na poziomie pasty, nowa grupa dostawców wkrótce zdominować tej działalności, przy poziomie proszku, użytkownicy będą przeforsować bardziej zróżnicowanej bazy dostawców.
 
Ekran dotykowy krawędź rynku Elektroda będzie kontynuował spadek. Szerokość spektralna-over-spacing (L / S) spadło do 20/20, spychając sitodruk standardowych poprawek PTF poza jej granice i otwierając drzwi do Fotoutwardzalna past. Techniki trawienia oparte będzie znaleźć dodatkowe możliwości, jak ramka jest dodatkowo zawężony podczas standardowych PTF zachowa swój udział w końcu taniego rynku.
 
Czujniki takie jak czujniki ruchu, czujniki samochodu Piezorezystancyjny drukowanych i niektórych wersjach czujniki glukozy pozostanie istotną niszę rynkową dla past przewodzących, podobnie jak sektor motoryzacyjny z mieszanym grupa stagnacja tradycyjne i wysokiego wzrostu wschodzących aplikacji. HF i UHF RFID rynki antena będzie rosnąć, ale będzie zobaczyć względny udział w rynku rodzajów atramentu przekształcić w nadchodzącym dziesięcioleciu.
 
Anteny 3D wykonany metodą druku aerozolu będzie nadal zyskuje. Takie podejście będzie konkurować czołowo z MID (formowane urządzeń międzyoperatorskich) technik i staną się znaczna graczem na rynku elektroniki użytkowej. Siatka metalowa jako alternatywa ITO uczyni powolne postępy pomimo toczącej się okres konsolidacji w branży TCF, tworząc popyt na srebro nanocząstki stosowane w napełnianiu lub drukowania zmarszczki.
 
Nowe rynki wyłonią i tworzyć nowe wymagania eksploatacyjne. In-formy elektroniki będzie wymagać farb, które można rozciągnąć i przetrwać proces termoformowanie / formowania. Tkaniny elektroniczne wymagają farb, które są naprawdę rozciągliwe i odporne na powtarzających się cyklach prania. 3D drukowane elektroniki i drukarki biurkowe PCB będzie potrzebował wysoką przewodność i niskie temperatury, tusze do otwarcia ogromne nowe możliwości prototypowania dla drukarek 3D i projektantów obwodów. Wszystkie te rynki są gotowe do szybkiego wzrostu pod warunkiem technologicznych innowacji może zaspokoić popytu na rynku.
 
Zauważ, że sprzedaż tuszu ceny spadły z powodu spadku cen surowców metalowych, ale także wywierać nacisk, marże, co skutkuje zmniejszeniem naszych prognoz przychodów.
 
" Przewodzące Markets atramentowe 2017-2027: Prognozy, Technologie, Gracze ," I. Najnowszy raport DTechEx w sprawie tuszu i pasty rynku przewodzącego, zapewnia kompleksowy widok przewodzących farb i rynku pasty, podając szczegółowe prognozy rynkowe 10-letnie podzielone według zastosowania i rodzaju materiału, a także szczegółową analizę co najmniej 17 istniejących i powstających sektorach zastosowań.


IDTechEx prowadzi strategicznych decyzji biznesowych poprzez swoje badania i wydarzeń usług, pomagając Ci zysk z nowymi technologiami. IDTechEx zapewnia niezależne badania, Business Intelligence i doradztwo dla firm w całym łańcuchu wartości opartej na podstawowych działaniach badawczych i metodologii dostarczających dane poszukiwanych przez liderów biznesu, strategów i harcerzy powstających technologii w celu ułatwienia ich decyzji biznesowych. Zainteresowane osoby mogą dowiedzieć się więcej na www.IDTechEx.com i omówić swoje potrzeby, może skontaktować IDTechEx na research@IDTechEx.com.
 

Para:Elektrochemicznie Przygotowany Srebrny Nanoflakes I nanodrutów Następny:TMDC Nanoflakes Tworzy nowy rodzaj fotosyntezy Solar Cell